Berieme tanier ako plátno

Prepojenie európskej a ázijskej kuchyne je to, čo môžete čakať, keď sa rozhodnete prísť ochutnať nový zážitok z jedla do nášho food atelieru.

Kto sme

Sme skúsený tím s vášňou pre sushi a ázijské chute, ktoré  sme sa rozhodli priniesť aj na Váš stôl.

Pôvodnú prevádzku SushiYA sme otvorili v apríli 2020. Vo svete sushi však rozhodne nie sme nováčikovia. Pred vznikom SushiYA pracovali členovia nášho tímu v rôznych prestížnych sushi reštauráciách. 

Ako to však býva u sushi majstrov a kuchárov zvykom, aj my sme mali sen o niečom vlastnom. SushiYA food atelier je pre nás splnený sen o našej vlastnej gastro prevádzke.

Čerstvé a chutné 

Chceme k vám domov priniesť skutočne autentický zážitok z jedla. Nepretržite pracujeme na tom, aby sme Vám ponúkali vždy čerstvé chute.

Máme ambíciu stať sa Vašou voľbou č. 1 v donáške vždy čerstvo pripravenej a chutne vyladenej ázijskej kuchyne a sushi. 

SushiYA+

Zaregistrujte sa do SushiYA+ vernostného systému a vychutnávajte si vždy čerstvú a chutnú donášku so zľavou až 20%. Vybrané produkty si môžete objednať za vernostné body zdarma bez doplatku. 

Stačí ak sa zaregistrujete a budete nakupovať cez Váš profil, kde zaznamenáme všetky Vaše objednávky. Pri každej objednávke Vám pripíšeme za každé €, 1 vernostný bod.

Odmeny a vernostné body

1€ = 1 vernostný bod. 

  • 60 bodov –  dovoz zdarma
  • 1000 bodov – 10% zľava na celú objednávku
  • 2000 bodov – 20% zľava na celú objednávku
  • alebo si vyberte niektorý z atraktívnych produktov

 

Ako si uplatniť odmeny

Všetky potrebné informácie o Vašom účte vrátane vernostných bodov nájdete v sekcii môj účet. Pokiaľ máte dostatočný počet bodov, tak si môžete vybrať z vernostných odmien v sekcii SushiYA +  prehľad odmien, kde si po stlačení tlačidla odomknúť, aktivujete Vami zvolenú odmenu ako kupón. Jednotlivé aktivované kupóny sa Vám zobrazia v košíku, kde po stlačení tlačidla použiť kupón systém vloží Vašu odmenu do objednávky. Naviac si môžete vo Vašom profile nastaviť dodaciu adresu či zapamätať platobnú kartu a objednávať tak ešte pohodlnejšie ako doteraz.